Strona Główna Promocje Nowości

Aktualności

Karty Bezpieczaństwa

Partnerzy

Kontakt
POLVER poleca:
Narzędzia BOHLE
Szkło Artystyczne
Obróbka Szkła
Materiały do produkcji szyb
Clear Shield
Szkła Izolacyjne
Szkła Ozdobne
Szkło Łazienkowe
Preparaty
 
Żywicowanie
Maszyny
Gasglass
Folia EVALAM

Oleje i chemia

 
 

Preparaty
 
OCZYSZCZANIE
 
 

Pre Cleaner
Do skutecznego usuwania ze szkła, ceramiki emalii i innych emaliowanych powierzchni zabrudzeń organicznych i olejowych spowodowanych przez nikotynę, ruch drogowy i lotniczy, smary i tłuszcze spożywcze.

 

 

 

Glass Renovator
Usuwa lekkie nieorganiczne zabrudzenia z powierzchni szklanych, ceramiki i emalii tj. metaliczne naloty – efekt oksydowania oraz zwapnienia. Glass Renovator jest częścią systemu ClearShield i wolno go stosować wyłącznie na etapie poprzedzającym rozpoczęcie właściwego programu pielęgnacyjnego.

 

 

 

 

Glass Renovator Heavy Duty
Usuwa uciążliwe nieorganiczne zabrudzenia z powierzchni szklanych, ceramiki i emalii tj. metaliczne naloty – efekt oksydowania oraz zwapnienia. Glass Renovator HD jest częścią systemu ClearShield i wolno go stosować wyłącznie na etapie poprzedzającym rozpoczęcie właściwego programu pielęgnacyjnego.
 

 

Neutraliser
Neutraliser oczyszcza, wysusza i zobojętnia chemicznie szkło i powierzchnie szkłopodobne, jest częścią systemu ClearShield i wolno go stosować wyłącznie na etapie poprzedzającym rozpoczęcie właściwego programu pielęgnacyjnego.
 

 

Limescale Remover
Wysoce efektywny w usuwaniu brudu i osadów wapnia na szkle, ceramice, stali szlachetnej, aluminium, wyrobach z chromu, emalii i tworzyw sztucznych. Nie rysuje powierzchni. Usuwa również rdzę, sadzę, mydło i podobne osady.
 

 

 

 

USZLACHETNIANIE PRZY UŻYCIU CLEARSHIELD®
 

Glass Protect
Glass Protect chroni szkło przed ługowaniem, matowieniem i przebarwieniami. Znacznie ułatwia oczyszczanie szkła i pozwala dłużej utrzymać je w czystości. Glass Protect można stosować do prawie wszystkich rodzajów szkła tj. float, ESG, VSG, TVG i wielu innych.
 

 

 

 

Shower Glass Protect
Shower Glass Protect został zaprojektowany jako środek, który potrafi sprostać szczególnie wysokim wymaganiom dotyczącym pielęgnacji kabin prysznicowych.
 

 

 

 

Sandblast Glass Protect
Sandblast Glass Protect został zaprojektowany jako środek, który potrafi sprostać szczególnie wysokim wymaganiom dotyczącym pielęgnacji powierzchni piaskowanych i satynowanych.

 

 

 

PIELĘGNACJA I KONSERWACJA
 

Clean-All
Koncentrat pielęgnacyjny na bazie wody do rutynowej pielęgnacji szkła szlachetnego ClearShield oraz szkła nie uszlachetnionego, jak również innych powierzchni.
Usuwa zanieczyszczenia komunikacyjne, nikotynę, zabrudzenia nieorganiczne itp.
 

 

 

 

Conditioner
Polepsza właściwość odpływu wody z powierzchni szkła szlachetnego ClearShield i gwarantuje na długi czas zachowanie przez nie cech swoistych tj. łatwości mycia, blasku i transparentności.
 

 

 

 

Zestaw pielęgnacyjny do kabin prysznicowych
Zestawiony specjalnie do pielęgnacji całkowicie przeszklonych kabin prysznicowych. W jego skład chodzą Limescale Remover i Conditioner. Stosowany w regularnych odstępach czasu gwarantuje nieskazitelny wygląd kabin prysznicowych.

 

 

URZĄDZENIA POMOCNICZE
 

ClearShield Spryskiwacz
Spryskiwacz na sprężone powietrze służący do przeprowadzania programu pielęgnacyjnego ClearShield, nie wymagający podłączenia do sieci elektrycznej. W ramach jednego cyklu można pokryć do 180 m² powierzchni szkła (5L). W ramach zestawu otrzymują Państwo również pistolet aplikujący oraz osuszacz powietrza.
Opcja: Przedstawiony na rysunku wózek transportowy dostępny jest opcjonalnie.
 

 

 

 

Wycieraczka do okien z bawełnianą nakładką
Plastikowa, łatwa wymiana i czyszczenie nakładki, długości 35 i 45 cm
 

 

 

 

Rączka do wycieraczki, stal nierdzewna
Rączka wykonana ze stali nierdzewnej, służy jako uchwyt do wycieraczek gumowych lub do wacików bawełnianych, doskonała pomoc przy ręcznym nakładaniu powłoki ClearShield.
 

 

 

 

Wkład gumowy do rączki
Gumowa wycieraczka w stalowej ramce, efektywne ściąganie wody ze szkła, długości35 i 45 cm
 

 

 

 

Waciki bawełniane (10 szt)
Wykonane z bawełny z wzmocnieniem służą do nakładania ręcznego preparatów ClearShield.

 

 

 

Ręcznik Mały
Ręcznik wykonany z frotte, pomoc w osuszaniu krawędzi i akcesoriów, biały
 

 

 

 

Ręcznik- mikrofibra
Przemysłowej jakości ręcznik z mikrofibry, nie pozostawiający śladów na szkle, do zastosowania na szkle niepokrytym jak i pokrytym preparatami ClearShield
 

 

 

 

Uchwyt gąbki 3M + gąbka
Idealna pomoc w stosowaniu środków myjących w systemie ClearShield, gąbka wymienna mocowana do uchwytu na rzepy
 

 

 

 

Wiaderko prostokątne
Wiatraka o kształcie prostokątnym, ułatwiającym używanie akcesoriów ClearShield, z podziałką w litrach
 

 

 
 
 
Polver Sp. z o. o. tel. (012)  260 14 10 fax. (012) 266 10 27 e-mail: polver@polver.pl design: wwwcentrum.pl