Strona Główna Promocje Nowości

Aktualności

Karty Bezpieczaństwa

Partnerzy

Kontakt
POLVER poleca:
Narzędzia BOHLE
Szkło Artystyczne
Fusing
Szkło
  Proste nieprzeźroczyste
  Żyłkowane nieprzeźroczyste
  Żyłkowane półprzeźroczyste
  Żyłkowane przeźroczyste
  Klasyczne przeźroczyste
  Basic
  Plaque
  Pryzmatyczne
  Masywne
  Tyglowe
  Perłowe
  Granitowe
  Dwubarwne szkło
  Metale szlachetne
Barwniki
Dodatki
 
Bevele
 

ZOBACZ KATALOG

 

Obróbka Szkła
Materiały do produkcji szyb
Clear Shield
Żywicowanie
Maszyny
Gasglass
Folia EVALAM

Oleje i chemia

 
 
Barwniki
 
Kolory frytów
TR - Kolor prześwięcający, półprzezroczysty
T - Kolor przezroczysty
OP - Kolor opakowy
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolory dostępne dla wszystkich rodzajów wyrobów podanych na tej stronie (ES, HI, BO, CF, PI, PA).

   
   

Fusing szkło płytki granitowe

Ziarniste płytki o różnej wielkości ziarna 2,3 i 5. Kombinacje intensywności umożliwią tworzenie różnych tekstur i wielkości projektów ze wspaniałym półprzezroczystym wykończeniem. Produkt ten jest sprzedawany w 1kg pojemnikach.

Więcej w katalogu

 
 

Fusing szkło granulaty wielokolorowe

Oferujemy gamę 12 różnych barw iskrzących w różnych ziarnach (0,2, 3, 5).Te kolory lub fryty można układać na powierzchni szkła typu float lub używając techniki warstwowej na wszystkich różnych ziarnach. Dzięki   temu można uzyskać różne efekty i tekstury.

Więcej w katalogu

 
 
Fusing szkło granulaty

Zakres 33 kolorów. Ziarna do natryskiwania (0, 2, 3, 5). Kolory te sprzedajemy w pojemnikach 1 kg.

Więcej w katalogu

 
 
Fusing pęcherzyk

Oferujemy gamę 33 barw różnych efektów pęcherzyków arktycznych (małe pęcherzyki). Produkty te są układane techniką warstwową. Barwy efektów pęcherzyków arktycznych są sprzedawane w pojemnikach 1 kg.

Więcej w katalogu 

 
 
Szkło efekt bąble

5 nowych tonacji klasycznych przezroczystych arkuszy szkła, a ich cechą wyróżniającą jest to, że efekt pęcherzyków może powstać tylko przez ułożenie arkuszy szkła powierzchnią czołową do dołu.

Więcej w katalogu

 
 
Fusing szkło granulat bąblujący

Oferujemy asortyment 15 kolorów i jeden bezbarwny przezroczysty efekt pęcherzyków klasycznych (duże pęcherzyki). Produkty te są układane techniką warstwową. Barwy efektów pęcherzyków klasycznych są sprzedawane w pojemnikach 1 kg.

Więcej w katalogu

 
 
Fusing szkło barwnik w paście

Zakres 33 kolorów. Pastę można nakładać szpachlą dla uzyskania różnych tekstur i objętości wzoru końcowego wyrobu. Pastę można rozcieńczyć olejem DUA2 lub destylowana woda. Sprzedawany w słoikach po 370 ml.

Więcej w katalogu

 
 
Fusing szkło barwnik w proszku

Barwy nakładane pędzlem lub pistoletem natryskowym mogą być rozcieńczane olejem lub wodą. Produkt ten jest sprzedawany w pojemnikach 250 g.

Więcej w katalogu

 
 
Fusing szkło płytki szklane

Masa do matowienia lub fryty są używane do projektowania końcowej tekstury i odcienia. Masy do matowienia są sprzedawane w pojemnikach 400 g.

Więcej w katalogu

 
 
Fusing szkło mini pręty szklane

Zakres obejmuje 33 kolory. Minipręty można nakładać bezpośrednio na szkło float lub przy pomocy ciepła gazowego palnika spawalniczego można je kształtować. Wymiary: średnica 1,2 do 1,6 mm, długość 60 cm. Sprzedawana w rurkach po 250 g.

Więcej w katalogu

 
 
Fusing szkło żyłkowe skorupki jajek

Skorupki jajek lub fryta nadają się jako uzupełnienie każdego wzoru. Dlatego też aby poszerzyć dostępną gamę kolorów i kombinacji przygotowaliśmy nowe zakres 8 wyrobów żyłkowatych skorupek jaj i frytów, które nadadzą Waszemu wzornictwu indywidualne piętno.

Dostępne w słojach po 400 g.

Więcej w katalogu

 
 
Fusing szkło monokolorowe minipręty

5 różnych kolorów: 2 monokolory i 3 dwukolory. Kombinacje odcieni zapewnia dotyk elegancji Waszym wzorom. Długość około 60 cm i średnica od 1,2 do 1,8 mm. Dostępne w rurkach po 259 g.

Więcej w katalogu

 
 
Fusing szkło zyłkowe minipręty

Zakres 8 nowych kolorów gdzie przezroczystość i mieszanina kolorów harmonizują wzajemnie i uzupełniają nasze wyroby typu “flosing”. Długość około 60 cm i średnica od 1,2 do 2 mm. Dostępne w rurkach po 250 g.

Więcej w katalogu

 
 
Fusing szkło kropelki szkła

Zakres 8 nowych kolorów, których przezroczystość i ich mieszanina, objętość i struktura tworzą nowy wyrób uzupełniający pozostałe wyroby flosing. Dostępne o średnicy 4 i 6 cm.

Więcej w katalogu

 
 
Fusing szkło Millefloat

Wyrób “Milelfloat” ma postać prętów szkła wykonanych techniką wypracowaną setki lat temu w Murano i obecnie z powodzeniem zaadoptowanej przez Vidriarte, aby wyrób był w pełni kompatybilny z szkłem float. Wyrób ten jest dostępny w prętach w 19 różnych kolorach plus 2 rodzaje prętów wielokolorowych o różnej teksturze, o średnicy pomiędzy 6 i 8 mm i o długości 60 cm a także jako pręty pocięte na odcinki długości 6 do 8 cm. Pręt dostarcza się w rurach po 5 szt. na jeden pręt i w kawałkach w workach wagi 200 g. Te dwie nowe serie nadają się idealnie to tworzenia doskonałych tworów stapiania, co nadaje flizom, tackom a nawet drzwiom i umywalkom indywidualny charakter.

Więcej w katalogu

 
 
Fusing szkło warkoczyk

Są to dwa paski szkła różnej wielkości o zaokrąglonym kształcie, dzięki czemu otrzymujemy wielka różnorodność wzorów i niezwykłych tekstur. Dostępne w 16 różnych monokolorach i 1 multikolorze w 2 różnych wersjach: 9 monokolorów, 6 dwukolorów i 1 multikolor. Wyroby nadają się idealnie do tworzenia wspaniałych stopów nadających bardzo indywidualny charakter flizom, tackom a nawet drzwiom o umywalkom. Dostępne w słoikach po 400 g.

Więcej w katalogu

 
 
Polver Sp. z o. o. tel. (012)  260 14 10 fax. (012) 266 10 27 e-mail: polver@polver.pl design: wwwcentrum.pl