Strona Główna Promocje Nowości

Aktualności

Karty Bezpieczaństwa

Partnerzy

Kontakt
POLVER poleca:
Narzędzia BOHLE
Szkło Artystyczne
Fusing
Szkło
  Proste nieprzeźroczyste
  Żyłkowane nieprzeźroczyste
  Żyłkowane półprzeźroczyste
  Żyłkowane przeźroczyste
  Klasyczne przeźroczyste
  Basic
  Plaque
  Pryzmatyczne
  Masywne
  Tyglowe
  Perłowe
  Granitowe
  Dwubarwne szkło
  Metale szlachetne
Barwniki
Dodatki
 
Bevele
 

ZOBACZ KATALOG

 

Obróbka Szkła
Materiały do produkcji szyb
Clear Shield
Żywicowanie
Maszyny
Gasglass
Folia EVALAM

Oleje i chemia

 
 

Farby wysokotemperaturowe

Oferujemy asortyment 6 różnych barw do wysokotemperaturowego topienia i nośnik typu A do rozcieńczania barw. Jest w postaci stałej w puszkach 250 g, 1 kg i 5 kg. Mamy również specjalną białą farbę do wykonywania moziki szklanej płytek oznaczonych symbolem P15. Farby te są nakładane jako dodatek do topionych elementów. Wszystkie nasze barwy mogą być mieszane ze sobą.

   
   
Farba do ziaren niskotemperaturowych

Weryfikacja w temperaturze od 500ºC do 600ºC. Używane dla szkła dekoracyjnego (wyroby szklane, oświetlenie, umywalki itp.) Mogą być nakładane pędlem lub pistoletem natryskowym. Zmiękczacz (PB 50) służy do uzyskiwania bardziej półprzezroczystych tonacji barw. Nie zalecane jest obniżanie temperatury. Ponadto, możemy uzyskać efekty matowienia kwasem (miękkie matowanie) przy użyciu PB 69 i matowania piaskowego (matowanie intensywne) za pomocą PB 70. Dostępna w 17 jasnych barwach brillantes w opakowaniach 250 g, 1 kg i 5 kg.

   
   
Ziarno niskotemperaturowe

Najlepsza opcja do dekorowania szkła za pomocą barw zachowujących przezroczystość. Temperatura topnienia między 500°C i 600°C. Dostępne w wielkościach ziarna 2. Należy stosować do dekoracji topionych wyrobów szklanych lub wyrobów na zamówienie, takich jak butelki, wazy, okulary, oświetlenie, umywalki itp.

   
   
Nośnik A

Przydatny składnik, gdy chcemy rozcieńczyć wysoko- i niskotemperaturowe farby, żeby zmienić ich gęstość bez nadmiernej utraty koniecznej lepkości w celu optymalnego użycia. Ponadto, umożliwia uzyskanie półprzezroczystych tonacji.

 

 
 
 

Końcówka do pisaka

 

 
 
Farba do płytek P15

Biała farba o dużej sile krycia. Nadaje się szczególnie do mozaik i płytek szklanych, gdy wymagane jest usunięcie przezroczystości, w celu uniknięcia zmiany tonu przez barwę podkładową szkła. Dostępna także w gotowych do użytku taflach szkła o numerze P50 o różnej grubości.

 
 
 

Pisaki

6 farb zapewniających stabilny, delikatny i kontrolowany ślad. Końcówka umożliwia dyszom zmianę grubości linii. Można założyć 2 metalowe dysze 0.07 mm i 0.05 mm.

 

 
 
Mozaiki

12 odpowiedników tonacji do asortymentu barw. Idealne do kontrolowanego nakładania barwy na wszelkiego rodzaju projekty na arkuszach, frytach itp. Kompatybilne ze szkłem typu float.

 

 

 
 
 

Dostępne w 11 różnych barwach. Może być nakładane na każdych witrażach dla zapewnienia pełnej liczby kombinacji.

Dostępne 250 g

 

 
 
Polver Sp. z o. o. tel. (012)  260 14 10 fax. (012) 266 10 27 e-mail: polver@polver.pl design: wwwcentrum.pl